Aktualności

Grafika informacyjna z poradami dotyczącymi bezpieczeństwa kominków. Widoczny dymek z duchem, kominek, roślina, kobieta z książką i ikony ostrzegawcze.
Opublikowane dn. 15-11-2023

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Zdjęcie przedstawia schematyczny obraz domu oznaczający lokalizację różnych typów czujek przeciwpożarowych. W domu zaznaczone są miejsca takie jak salon, kuchnia, piwnica, sypialnia, garaż, oraz poddasze. Szczegółowe oznaczenia wskazują idealne miejsca na
Plakat edukacyjny z grafiką ludzików przedstawiających objawy zatrucia tlenkiem węgla: ból głowy, osłabienie, senność, duszność. Na dole znajdują się informacje o numerze alarmowym 998 i czujniku tlenku węgla.
Ilustracja kobiety siedzącej na kanapie czytającej książkę, obok wiszący detektor dymu i postać chmury gazu z napisami ostrzegającymi przed czadem (tlenkiem węgla).
Na plakacie widnieje ostrzeżenie przed czadem i jego wpływem na zmysły. Cztery ikony głowy z krzyżykami zaznaczają, że czad wprowadza w błąd wzrok, słuch, smak i węch. Pod spodem znajdują się ilustracje domu, ksiąg i okna, oraz logotypy kampanii.
Grafika edukacyjna pokazująca źródła emisji tlenku węgla w domu: komin, piecyk gazowy, kuchenka, generator, grzejniki, wydech samochodowy i grill.
Ilustracja z przekazem informacyjnym: sylwetka osoby siedzącej w fotelu z zaznaczonymi objawami (ból głowy, dreszcze, itp.) i czujką dymu z napisem "Zmniejsz ryzyko - zamontuj czujkę".
Infografika dotycząca rozpoczęcia sezonu grzewczego z wskazówkami: zamknięte kratki wentylacyjne, otwarte okno dla przewietrzenia, czyszczenie komina i instalacja czujnika czadu.
Ilustracja instrukcyjna z duchem przypominającym o bezpieczeństwie przy kominku, kobietą czytającą książkę i rośliną w doniczce.
Autor: Ewa Urban
INFORMATOR
SMS
INFORMATOR SMS
INWESTYCJE
DOKUMENTY
EKOLOGICZNA
GMINA
EKOLOGICZNA GMINA
MAPA
ZAGROŻEŃ
Krajowa mapa zagrożeń