Aktualności

Baner "ZDAY" z zaproszeniem na "Świąteczne rozwiązywanie dyktand" z celami na 50 różnych dyktand, otoczony świątecznymi gałązkami na zielonym tle.
Opublikowane dn. 21-12-2023

Świąteczne rozwiązywanie dyktand

Jak można miło i pożytecznie spędzić przerwę świąteczną? Sposobów może być na pewno wiele, ale dziś chcielibyśmy zaproponować ciekawy konkurs ortograficzny rozgrywany w aplikacji ZDAY. Ideą konkursu jest zaoferowanie pożytecznej rozrywki połączonej ze zdobywaniem i utrwalaniem praktycznej wiedzy. Do tego dodano szczyptę zdrowej rywalizacji.

Wydarzenie odbywa się w dniach od 23.12.2023 r. do 7 stycznia 2024 r. Dla uczestników przygotowano 50 dyktand konkursowych. Za rozwiązanie każdego z dyktand uczestnikowi przyznana zostanie odpowiednia liczba punktów. Oceniana będzie liczba prawidłowych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ZDAY. Szczegóły konkursu oraz link do pobrania aplikacji znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/swiateczne-rozwiazywanie-dyktand-2023

Organizatorzy zapraszają i uczniów, i dorosłych. 

Obraz przedstawia plakat reklamujący "Świąteczne rozwiązując dyktando!" z informacją o 50 wyzwaniach i atrakcyjnych nagrodach. Daty rejestracji: od 23.12.2023 do 07.01.2024. Na dole są kody QR do Google Play i App Store.
Autor: Ewa Urban
INFORMATOR
SMS
INFORMATOR SMS
INWESTYCJE
DOKUMENTY
EKOLOGICZNA
GMINA
EKOLOGICZNA GMINA
MAPA
ZAGROŻEŃ
Krajowa mapa zagrożeń