Aktualności

Zaproszenie do konsultacji społecznych
Opublikowane dn. 20-03-2012

Zaproszenie do konsultacji społecznych

Z dnia 20.03.2012

 

Zaproszenie do konsultacji „Rocznego programu współpracy Gminy Wąwolnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2012 rok”.

 

Zgodnie z dyspozycją art. 5a ust 1. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w Urzędzie Gminy  w Wąwolnicy został przygotowany projekt „Rocznego programu współpracy Gminy Wąwolnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego
 i o wolontariacie na 2012 rok”. Opracowywany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego.
Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy Gminy Wąwolnica z organizacjami pozarządowymi  oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

Zapraszamy do konsultacji opracowanego projektu Programu współpracy. Ewentualne propozycje i uwagi prosimy zgłaszać na formularzach konsultacji, w terminie od 20 marca 2012 r. do  30 marca 2012 r.   do godziny  15.00. na adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  z dopiskiem „konsultacje” lub w Urzędzie Gminy Wąwolnica ul. Lubelska 39, pok. Nr 10. w godz. 7.00 – 15.00. (sekretariat)

 

PROJEKT uchwały w sprawie uchwalenia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w roku 2012

Formularz do konsultacji społecznych

 


Poprawiony: Z dnia 20.03.2012
INFORMATOR
SMS
INFORMATOR SMS
INWESTYCJE
DOKUMENTY
EKOLOGICZNA
GMINA
EKOLOGICZNA GMINA
MAPA
ZAGROŻEŃ
Krajowa mapa zagrożeń