Aktualności

Z funduszem sołeckim ku odnowie wsi
Opublikowane dn. 03-04-2012

Z funduszem sołeckim ku odnowie wsi

Z dnia 03.04.2012

Projekt „Z funduszem sołeckim ku odnowie wsi” jest dofinansowany

ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Od maja 2011 r. Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów realizuje projekt pn. ,,Z funduszem sołeckim ku odnowie wsi” w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Przedsięwzięcie ma przyczyniać się do podniesienia skuteczności wykorzystania dostępnych środków finansowych służących mobilizacji, pobudzaniu i kreowaniu lokalnej aktywności w kierunku poprawy warunków życia społeczności wiejskich.

W szczególności zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i współpracy przy organizacji spotkań konsultacyjno-doradczych na terenie kraju.Zapraszamy także do zapoznania się z tematyką wkładek tematycznych, które ukazują się co miesiąc w ,,Gazecie Sołeckiej”. 

Działania informacyjno-edukacyjne w zakresie funduszu sołeckiego i innych instrumentów wsparcia inicjatyw lokalnych prowadzone są również poprzez serwis www.funduszesoleckie.eu.

W celu umożliwienia dotarcia większej liczbie osób do informacji zamieszczanych w serwisie proponujemy umieszczenie na stronie internetowej Państwa urzędu naszego banera reklamowego.

Poniżej znajdują się dwie możliwe do pobrania wersje baneru:
w układzie pionowym i poziomym. Możemy je również zmodyfikować we wskazanych formatach dopasowując do Państwa stron (serwisów). W tym celu prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: Z dnia 03.04.2012
INFORMATOR
SMS
INFORMATOR SMS
INWESTYCJE
DOKUMENTY
EKOLOGICZNA
GMINA
EKOLOGICZNA GMINA
MAPA
ZAGROŻEŃ
Krajowa mapa zagrożeń